Görümce Filminden İlk Tam Fragman Yayınlandı!

Görümce Filminden İlk Tam Fragman Yayınlandı! 18 Kasım 2016

Gupse Özay'ın başrolde olduğu film 2 Aralık'ta sinemalarda!

BKM yapımı Görümce'nin heyecanla beklenen fragmanı nihayet çıktı! Bugün filmin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan ilk tam fragman filme dair komik içpuçları da barındırıyor.

Filmin başrolünde Gupse Özay yer alırken, kendisine Eda Ece ve yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy eşlik ediyor.. Filmin yönetmen koltuğunda Kocan Kadar Konuş, Patron Mutlu Son İstiyor gibi filmlerin yönetmenliğini de yapan Kıvanç Baruönü otururken, filmin senaryosu ise yine oyuncu Gupse Özay'a ait. Filmin kadrosunda ayrıca Zeynep Kankonde, Danilo Zanna, Özlem Tokarslan, İnci Pars, Dilşah Demir, Özlem Öçalmaz da yer alıyor. 

Filmin konusu kısaca: 

Yeliz, erkek kardeşi Ahmet’e onu pek kimseyle paylaşamayacak kadar düşkündür. İki kardeş beraber mutlu mesut yaşamaktadırlar ama Ahmet, Deniz isiminde bir kıza aşık olunca Yeliz'in hayatı alt üst olacaktır! Zira Ahmet aşkından evlenme bile teklif etmiştir!  Yeliz, hemen Ahmet ve Deniz'i ayırmak için olmadık planlar yapar,  ama Deniz nasıl bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunun farkında değildir. Ahmet de Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışırken başlarına komik maceralara gelecektir. 

Filmde Gupse Özay, karakterinin stilini öne çıkartan, tam bir moda ikonu olarak da karşımıza çıkacak

 

Eğlenceli komedi filmi Görümce, 2 Aralık 2016'da vizyona girecek!

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha